Lista blogów »

O tym jak pielęgnuję włosy.

Zobacz oryginał

Dostaję mnóstwo pytań dotyczących moich włosów, pytacie między innymi o kolor jakim je farbuje, jak pielęgnuję i co robię aby były takie długie i mocne. Tak więc w tym poście chcę rozwiać wasze wszelkie wątpliwości. Zaczynając od koloru włosów to jest on naturalny - od 3 lat nie farbuję włosów ( farbowałam na czarno ). Co do pielęgnacji, to przynajmniej raz w tygodniu staram się zrobić domową maseczkę z jajka, mam wrażenie że przebija ona najlepsze maseczki, nawet WAX. Dawniej miałam bardzo zniszczone włosy od farbowania i wyleczyłam je właśnie tą maseczką - ale robiłam ją 3 razy w tygodniu. 


Aby wykonać taką  maseczkę potrzebujemy *miseczkę, *olej ( bądź naftę kosmetyczną) i *jajko ( ja używam 2 ). Musimy pozbyć się białką, gdyż do maseczki potrzebujemy samo żółtko, następnie mieszamy je dodając 1 łyżkę oleju, bądź nafty. Przed nałożeniem maseczki dokładnie rozczesuję i delikatnie zwilżam włosy- aby wszystko łatwiej się rozprowadzało. Po nałożeniu jej na włosy zakładam foliowy czepek i na to ręcznik, gdyż ciepło sprzyja pielęgnacji. Po 30 minutach całość spłukuję i myję włosy. 


_MG_6158.JPG

_MG_6159.JPG

_MG_6164.JPG

_MG_6166.JPG

_MG_6171.JPG

_MG_6189.JPG
9137E152FBA89A4FE58B05C7938365D4.png
FACEBOOOK.pngKONKURSS.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.