Nude
Zobacz oryginał czw., 11/10/2012 - 21:00
Beż jeden z moich ulubionych kolorów na zimę. Jednak trzeba z nim uważać, ponieważ nie pasuje on do każdej urody oraz nie wolno przesadzać, aby stylizacja nie była za mdła. Dlatego lubię łączyć ten kolor z czernią. Apaszka, którą bardzo lubię sprawia, że cały wygląd nie staje się nijaki. :)
A co wy myślicie o tym kolorze ? :)
Zdjęcia: Magdalena Kwaśnik
Bluzka (blouse) - H&M
Legginsy (leggings) - Zara
Kurtka (jacket) - Vero Moda
Apaszka (scarf) - własność mamy
Kolczyki (earrings) - River Island
Torebka (bag) - Oriflame
Buty (heels) - nn
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



