Nowości z wyprzedaży 01/18
Zobacz oryginał czw., 18/01/2018 - 22:37Ania jest autorem tego wpisu.
Nowości z wyprzedaży.
Co prawda miałam nie szaleć w tym roku na wyprzedaży, ale nie mogłam się powstrzymać by kupić kilka nowych rzeczy. W grudniu jeszcze jakoś się trzymałam, ale po trzecim podejściu do wieszaka z płaszczem w F&F musiałam go w końcu przymierzyć.
Płaszcz podobał mi się od pierwszego wejrzenia, ale uznałam że szkoda mi na niego wydawać ponad 150 zł, zwłaszcza, że kupiłam już w tym sezonie puchowy, a ten jest taki bardziej przejściowy, pomimo iż posiada futerko. Jednak, gdy na początku stycznia sprawdziłam metkę z ceną obniżoną do 95zł od razu wylądował w moim koszyku.
Spodnie natomiast były dodatkiem, kupionym bardzo spontanicznie. Kosztowały 40 zł. Gdyby nie wisiały na przeciwko płaszcza, to pewnie bym ich nie wzięła, ale w tej sytuacji… musiałam przymierzyć. ;) Okazały się bardzo fajne i pasują do mojej szafy, poza tym są z wysokim stanem, a takich jeszcze nie miałam.
Idąc w burgundowo – fioletowy ton dokupiłam jeszcze futrzane kapcie. Po dwóch tygodniach szczerze mogę powiedzieć, że je uwielbiam!
Prezenty.
Mimo iż święta już dawno minęły w styczniu spotkał mnie jeszcze jeden mały, przypadkowy prezent – skórzane rękawiczki z wełnianą podszewką. Klasyczne i o dziwo,również pasujące do styczniowych wyprzedaży.

Teraz pora na nową torebkę. Szukam takiej dużej do pracy i na zakupy, najchętniej granatowej, ale może być też czarna. Jeśli widziałyście coś ciekawego, to dajcie znać w komentarzach.
Do usłyszenia wkrótce!
Post Nowości z wyprzedaży 01/18 pojawił się poraz pierwszy w Moda na strychu.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.






