Lista blogów » Misscosmo15 - blog o lumpeksach, stylizacjach i kosmetykach

Nowości: lumpeks, współpraca, Pepco, Ikea :)

Zobacz oryginał
Hej :)
Dzisiaj pokażę Wam co ostatnio kupiłam/dostałam. Jest to szereg różności po ostatnio odwiedziłam naprawdę sporo sklepów i chciałam się z Wami podzielić moimi nowościami :)


W końcu skusiłam się na tackę w kształcie serduszka z Pepco. wybrałam najmniejszy rozmiar. Długo się opierałam ,ale w końcu skapitulowałam i przygarnęłam jedną. Kosztowała mnie 8 zł bez grosza :)

20150126_104630.jpg

Ikea zachwyciła mnie świetnym i tani wazonem. Kosztował mnie 5zł i będą w nim "stały" moje lakiery do paznokci :)
20150126_104638.jpg

Pudełeczka z Ikei oraz piękny kubeczek z akcesoriami są prezentami. Bardzo za nie dziękuję, szczególnie za makowy kubek, bo uwielbiam pić herbatę i takie cacuszko mi się na pewno przyda :)

20150126_104650.jpg

20150126_104706.jpg

Od firmy mix.it dostałam własnoręcznie skomponowane muesli, recenzja najprawdopodobniej w piątek .Już teraz wam powiem, że to jedne z najpyszniejszych musli jakie w życiu jadłam. w dodatku przystosowane dla osób bezglutenowych. :)

20150126_104834.jpg

Na wyprzedaż kupiłam jedynie jeden, granatowy sweterek. Kosztował mnie 9,90, a zakupu dokonałam w New Yorkerze. Trafiłam na ostatnią sztukę i w dodatku w moim rozmiarze :)

20150126_105037.jpg

Niżej będą ciuszki z sh :) Beżowy sweterek - Gina Tricot(3zł), czerwony sweterek- Only(3zł) i bluzka- Zara(6zł). Niestety blogger co raz częściej odwraca moje zdjęcia, macie na to jakąś radę? :)

20150126_105115.jpg

20150126_105140.jpg

20150126_105218.jpg

Zapraszam na mojego aska, chętnie odpowiem na Wasze pytania :)


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.