Lista blogów » Fotografia sposobem wyrazu

Niezbędnik na wiosnę - Plecak

Zobacz oryginał

czarny-plecak-na-wiosn%25C4%2599-niezb%2


Niezbędnik na wiosnę - Plecak 


Wiosna zbliża się ogromnymi krokami. Sama nie mogę się jej doczekać. Świeży start, nowy początek, pozytywna energia - to coś, czego bardzo potrzebuje. Zwłaszcza teraz w dobie pandemii - słoneczna aura za oknem dodaje mi sił do działania i sprawia, że najmniejsze rzeczy powodują na mej twarzy uśmiech. 

A skoro o wiośnie mowa - to należy do niej się właściwie przygotować. I może skompletować garderobę czy ją uzupełnić. Jako, że za wiele nie wychodzę, to postanowiłam zakupić niezbędny dodatek w szafie - plecak. Ubrań mam wiele, więc postanowiłam sprezentować sobie dodatek w postaci plecaka. Jestem wielką fanką torebek i plecaków - uwielbiam swoją kolekcję nieustannie powiększać. Ostatnio skusiłam się na plecak z Pariso, który idealnie nada się na wiosenne spacery bądź wypad na miasto. Na stronie znajdziecie wiele ciekawych modeli, warto zerknąć! 


czarny-plecak-na-wiosn%25C4%2599-niezb%2czarny-plecak-na-wiosn%25C4%2599-niezb%2
Dlaczego skusiłam się na plecak? Z kilku prostych powodów. Po pierwsze, zapewnia swobodę - mogę sobie komfortowo spacerować, mam wolne ręce, a ja z reguły w dłoni trzymam telefon. Po drugie, jest pojemny, a wiadomo że my kobiety uwielbiamy nosić milion rzeczy przy sobie (potrzebnych czy też niepotrzebnych, ale to nieistotny szczegół, bo przecież trzeba być przygotowaną na każdą ewentualność, prawda miłe Panie? ;). Po trzecie, moim zdaniem plecaki są stylowe. A ten mój nowy nabytek bardzo mi się podoba! Czarny, uniwersalny kolor, który pasuje do każdej stylizacji, dobry materiał, który można łatwo wyczyścić. I co najważniejsze, plecaki są korzystnym rozwiązaniem dla naszych kręgosłupów. A i bym zapomniała, plecaki najczęściej wybieram także w podróży, choć teraz ciężko o podróżowanie, ale czekam na lepsze czasy i z pewnością wyruszę w podróż, aby naładować baterie i choć na chwilę uciec od szarej rzeczywistości. Poza tym, często biorę ze sobą plecak do pracy, aby zmieścić wszystkie moje (nie)potrzebne drobiazgi ;).

czarny-plecak-na-wiosn%25C4%2599-niezb%2

czarny-plecak-na-wiosn%25C4%2599-niezb%2Już nie mogę się doczekać, aż wyjdę na długi spacer. Nacieszę się słoneczną pogodą, świeżym powietrzem, budzącą się wiosną. Dlatego, należy szykować się na przyjście wiosny, odświeżyć garderobę i sprawić sobie chociaż drobną przyjemność. Bo pamiętajcie, najpierw przede wszystkim trzeba zadbać o siebie. A mini rozpieszczanie własnej osoby sprawia nielada frajdę! 


czarny-plecak-na-wiosn%25C4%2599-niezb%2


A Wy co uważacie za niezbędnik w wiosennej szafie? Lubicie nosić plecaki? Czy stawiacie na inne akcesoria? 
 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.