NEW IN MY CLOSET
Zobacz oryginał sob., 16/08/2014 - 20:38Dzisiejsza pogoda pozostawiła wiele do życzenia, jeżeli chodzi o długi sierpniowy weekend. Dlatego też zamiast opalać się gdzieś nad wodą, posiedziałam chwilę w parku z książką, a następnie wybrałam się na spacer po mieście. Niestety w trakcie złapał mnie deszcz, wcale nie ciepły, więc postanowiłam schronić się na chwilę w galerii. Ku mojemu przerażeniu na sklepowych półkach panoszy sie juz jesień. Smutne to, że za kilka tygodni lato będzie już za nami.
Jeżeli chodzi o straszące z wieszaków jesienne ciuchy, to zapowiadają się interesująco. Moją uwagę przyciągnęły luźne płaszczo-peleryny, ale z kupnem jakiejś jeszcze chwilę się wstrzymam. Tym czasem pokażę Wam moje nabytki z ostatnich dwóch miesięcy. Część z nich na pewno przyda się jesienią.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




















