Lista blogów » smells like fashion

New Fun

Zobacz oryginał

Dzisiejszy post jest trochę postem "new in" jednak chciałam, żeby nie było to zwykłe pokazanie Wam co nowego mam w szafie, ale zaprezentowanie tego w jakiś fajny sposób. Pierwszy raz decyduję się na tego typu post, jednak nie chcę zaniedbywać bloga, a wiem, że zdjęcia z moim udziałem będę mogła zrobić dopiero za kilka dni.
Uwielbiam bawić się efektami w programach do obróbki zdjęć, więc pierwszą myślą było dodanie fajnych efektów i na tym zakończyć. Jak widać na tym nie poprzestałam, ponieważ w wyniku sesji zdjęć narobiłam tyle, że post ten by się ciągnął i ciągnął. Trochę się przestraszyłam, że odechce Wam się oglądania wszystkiego. I tu rozwiązaniem stały się gify. Jeśli czegoś dokładnie na zdjęciach nie widać, to nie martwcie się, bo wszystko to będzie jeszcze nie raz zaprezentowane w moich stylizacjach. Myślę, że wyszło całkiem fajnie i cały post stał się przez to mniej banalny. Ja jestem zadowolona i mam nadzieję, że Wam się spodoba.


ENG: Today I want to show you what's new in my closet, but not in an usual way. I decided to took photos of my newest clothes and spice it up a little with some "special effects". After taking SO many photos, I figured out that better way to show them is using GIFs because if I simpy add all the pictures, my post would be way too long. I hope that you like it.

Sylwia


szorty.gif
Oasap


peter.gif
New Look


koszula.gif
H&M

serce.gif
H&M Divided


bluza.gif
New Look, sh

buty.gif
H&M Divided


torba.gif
my aunt's closet

p21.jpg

naszyjnik.gif

Accessorize


stradi.gif
Stradivarius

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.