Lista blogów » Stylowa Misja

NARZECZONA Z SECOND-HANDU - AGATA BIZUK | PRZEDPREMIEROWA RECENZJA

Zobacz oryginał
1.JPG


Historia Michaliny Okońskiej do sprzedaży trafi dopiero 17 lipca, ale już dziś warto zapisać ją na swojej liście czytelniczej."Narzeczona z second-handu" Agata BizukAj co to była za książka. Właśnie zamknęłam ostatnią stronę.

Świetna, lekka historia, którą czyta się rewelacyjnie. Narracja i prowadzenie fabuły bardzo przypadły mi do gustu, a humorystyczne wstawki zdecydowanie poprawiły mi humor. Michalina i jej paczka znajomych, a także rodzina to idealna zgraja na letnie wieczory, lub odpoczynek w ogrodzie. 

W skrócie

Michalina przyciąga pecha. Już od pierwszych stron możemy dowiedzieć się o zdradzie jej męża i pozostawieniu jej na pastwę losu z małym synkiem Boryskiem. Później jest tylko gorzej. Na szczęście główną bohaterkę wspiera zgraja wesołych znajomych, dzięki czemu jej życie zdecydowanie jest ubrane w wiele barw. W pracy Michalina również łatwo nie ma. Ciągle pastwi się nad nią redaktor naczelny gazety, w której pracuje. Jak potoczą się losy porzuconej młodej mamy? Sprawdźcie sami.

Kim jest Agata Bizuk?

Autorka poczytnych powieści obyczajowych. Optymistka ze skłonnościami do marudzenia. Jak sama twierdzi - pisze, bo musi. Kocha ludzi i rollercoastery. Prywatnie mama najfajniejszego faceta pod słońcem i właścicielka dwóch kotów. Urodzona w Wałbrzychu, mieszka w Dublinie.


2.JPG

O czym jest powieść obyczajowa "Narzeczona z second-handu"

Michalina ma trzydzieści pięć lat, męża hipochondryka i mało prestiżową posadę w lokalnym brukowcu. Gdy odkrywa, że marudny małżonek regularnie ją zdradza, jej świat wywraca się do góry nogami. Zostaje samotną matką, w pracy czeka ją rewolucja, na horyzoncie pojawia się przystojny mężczyzna... A to dopiero początek kłopotów.

Zabawna i romantyczna opowieść o życiu, które zmienia się w ułamku sekundy, sile kobiecości, na której odkrycie nigdy nie jest za późno, i drugiej szansie, którą warto dać przede wszystkim sobie.

3.JPG

Czy polecam książkę Agaty Bizuk?

Zdecydowanie polecam tą powieść obyczajową, ale niech Was nie zmyli piękna okładka, bo w środku znajdziecie trochę "brudnej treści" i złych czynów. I właśnie ta namiastka zła dodaje tej książce pikanterii i sprawia, że czytając w napięciu, pragniemy dowiedzieć się co będzie dalej.

Już dziś przedpremierowo możecie kupić tą książkę w kilku miejscach w sieci.


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.