Lista blogów » Babeczki na wybiegu!

Najzwyklejszy wpis na świecie, De Nimes na pokładzie

Zobacz oryginał
Jak zauważyliście w poprzednim wpisie, zdarza mi się też nosić spodnie. Nie raz, nie dwa. Czasem faktycznie mam ochotę jakieś założyć ;) A że zbyt wielkiego wyboru nie mam (jak już jestem bliska zakupu jakichś innych spodni niż proste zwykłe dżinso-podobne to dociera do mnie, że lepiej te pieniądze przeznaczyć na sukienkę albo spódnicę...) to ich za często na blogu nie pokazuję. Dziś wyjątek! Zdjęcia dość stare, jedne z weekendu majowego, a drugie z Wroclove Design.

tumblr_mn7ntoOYM41rfwsuqo1_500.jpg

tumblr_mn7ntoOYM41rfwsuqo2_1280.jpg

tumblr_mn7ntoOYM41rfwsuqo3_1280.jpg

żakiet | blazer - Reserved pożyczony od siostry | borrowed from my sister
tunika | tunic - H&M pożyczona od mamy | borrowed from my mum
jegginsy - Kappahl
kopertówka | clutch - CUB clothes
naszyjnik | necklace - H&M

tumblr_mmt305dMBM1rfwsuqo1_500.jpg

tumblr_mmt305dMBM1rfwsuqo2_1280.jpg

Wpis typowo szafiarski, więc będę kontynuować wywód odzieżowy ;)
Bluza z ciucholandu, baleriny za dwie dyszki (a zawodowo wyglądają i się trzymają już z rok!), do tego torba, która mieści wszystko. Z topem wiąże się historyjka. Oczywiście też jest z ciucholandu. Podchodząc z nim do kasy usłyszałam od pani, że taki hit i ona myślała, że "pójdzie" już pierwszego dnia, a tu niespodzianka, nikt nie chciał, aż ja go złapałam w swe ręce. Zwykły prosty, lekko ciążowy (to już nawet moja babcia dawno temu zauważyła, że lubię tak luźne bluzki), ale z fajnego materiału :)

tumblr_mmt305dMBM1rfwsuqo4_1280.jpg

tumblr_mmt305dMBM1rfwsuqo6_1280.jpg

tumblr_mmt305dMBM1rfwsuqo5_1280.jpg

tumblr_mmt305dMBM1rfwsuqo3_1280.jpg

tumblr_mmt305dMBM1rfwsuqo8_1280.jpg

okulary | sunglasses - Paris Optique
bluza | blazer - Next SH
top - H&M SH
spodnie | trousers - Bershka
torba | bag - Esprit
wisior | necklace - Cubus
kolczyki | earrings - H&M

Co za dużo treści to niezdrowo, toteż ogłaszam koniec tego wpisu!
Szykuję też dla Was post architektoniczny, ale nie wiem kiedy uda mi się go wyprodukować ;)
A jak mój tablet wróci do zdrowia to... kolejny ranking!

fot. Gefanka, moja siostra

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.