Nadeszła pora na golenie płaszczora.
Zobacz oryginał śr., 10/10/2012 - 14:18Nadeszła pora na ogolenie płaszczora - tak, w tym roku nie planuję zakupu kurtki na zimę, dlatego postanowiłam ogolić mój zeszłoroczny, biało czarny płaszcz. Zapewne też spotkaliście się z problemem mechacącej się wełny - ja aby temu zaradzić zakupiłam maszynkę do golenia ubrań w rossmannie za 10 zł - cena jest adekwatna do jakości. Po 1 użyciu przestała działać , ale mój ukochany w mig ją naprawił. Golenie całego płaszcza zajęło mi prawie pół dnia ale widać efekty. Teraz wystarczy go tylko wyczyścić i będzie wyglądał jak nówka sztuka nie śmigany ;) Macie jakieś inne sposoby na golenie wełny? Słyszałam o zwykłej jednorazówce ale to strasznie mozolna praca. 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



