Lista blogów » MODA PO LUDZKU

Na zimę

Zobacz oryginał

Dni są już coraz chłodniejsze i może warto rozejrzeć się za cieplejszym ubraniem.

24-768x1024.jpg

Jak co roku pomyślałam o swetrze z kaszmiru. Moim zdaniem to najcieplejsze, “nie gryzące” i  jednocześnie niezbyt grube swetry dostępne w sprzedaży. Tym razem chciałam, aby był długi, bo nie lubię jak marzną mi plecy w okolicach nerek i poniżej. Taki sweter w nieco cieplejsze dni może zastąpić kurtkę, czy nawet płaszcz. Dosyć długo trzyma fason, pod warunkiem odpowiedniego prania i przechowywania.

23-768x1024.jpg

Znalazłam właśnie taki na stronie mahogany.pl. Zawsze korzystam z oferty tego sklepu, ponieważ uważam, że swetry tam prezentowane są bardzo dobrej jakości (mam ich kilka).

4-1-768x1024.jpg

Nie dość, że sweter ma piękny, kobiecy, szafirowy kolor, to na dodatek posiada kaptur, którym można się jeszcze bardziej ogrzać niż kapturem zwykłej kurtki.

5-1-768x1024.jpg

Sweter ma również rozpięcie z boku, co sprawia, że jest bardzo wygodny dla osób, które lubią nieco obszerniejsze ubrania.

13-768x1024.jpg

Dobrałam do niego spodnie i buty w tym samym kolorze z tyłu. Z przodu buty są natomiast w kolorze torebki. Oprawki okularów wybrałam w kolorze swetra.

9-1-768x1024.jpg

Właśnie wybieram się na spacer z moją sunią Luną.

10-1-768x1024.jpg

Sweter posiada 4 warstwy, przez co jest bardzo, bardzo ciepły. Na stronie sklepu mahogany.pl są swetry nawet 28 warstwowe, ale ich cena jest znacznie wyższa. Za to mogą spokojnie zastąpić ciepłe kurtki. Mam  tylko nadzieję, że mój sweter nie będzie mi potrzebny także do siedzenia w domu, gdy zawiedzie ogrzewanie.

21-768x1024.jpg

Mój ogród jest jeszcze ciągle zielony, choć za chwilę wszystkie liście opadną i nie będzie już tak piękny.

22-768x1024.jpg                                                                                                                                                         O

Od marki mam  dla Was 10 % rabatu na hasło KRYSTYNA do 15 listopada.

Z moją złamaną pod koniec lipca ręką jest coraz lepiej. Wciąż ją jednak rehabilituję i dlatego powoli wraca do normy. Mogę ją już jeść i myć zęby.

Do zobaczenia.

/współpraca reklamowa -mahogany.pl/

Artykuł Na zimę pochodzi z serwisu Krystyna Bałakier.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.