Lista blogów » BrownSkinLady
My blue magic
Zobacz oryginał sob., 01/11/2014 - 16:15Cześć :)
Mimo dość ładnej pogody, jest strasznie zimno. Szczerze, to nie wiem kto mnie zmusi iść robić zdjęcia zimą :P Teraz mam jeszcze jesienny płaszcz z Orseya, ale już przymierzam się do wyciągnięcia kurtek zimowych.
Bardzo prosta stylizacja, luźna koszula, legginsy i botki. Jak Wam się podoba?
Pozdrawiam :)
Płaszcz - Orsay
Koszula - Haus
Leginsy - Gatta
Botki - Deichmann
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.









