MONO BLUE
Zobacz oryginał pon., 22/06/2015 - 19:57Dziś kontynuacja zabawy błękitem. Ponownie postawiłam na jeansy, tyle że tym razem typowe boyfriendy - luźne, a do tego podarte. OK, podarte były one kiedyś (tutaj możecie zobaczyć jak wyglądały oryginalnie: klik), a teraz mają łaty. Doszyłam je niedawno, ponieważ te dziury były zdecydowanie ze bardzo, aż źle się czułam. Luźny charakter spodni zrównoważyłam delikatną, a nawet elegancką resztą - błękitną koszulą mgiełką oraz błękitnymi szpilkami z najnowszej kolekcji Zary (która lada dzień będzie wyprzedawana ;) ).
W dzisiejszym poście ma również premierę mój nowy kolor włosów. Słoneczne refleksy zrobiłam w salonie Maniewski, który słynie z tego typu koloryzacji. Bardzo podoba mi się to delikatne farbowanie, tak naturalne, że przypomina muśnięcie słońcem, ale... Zawsze jest jakieś ale ;) Poszłam po ombre (z jasnym blondem), a dostałam sombre. Podoba mi się, ale nie zmienia to faktu, że chciałam co innego. I to jest właśnie rzeczone "ale".
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



















