Lista blogów » Kamperki.com - lifestyle, moda, uroda, parenting, kulinaria

Moje ulubione babskie seriale

Zobacz oryginał

Są takie seriale, na które czeka się z wypiekami na twarzy. Ja przynajmniej tak mam. Zawsze w czwartki pojawiał się nowy odcinek mojego ulubionego, czekałam odświeżając co chwilę stronkę, kiedy będzie już dostępny w internecie, żeby w spokoju pooglądać najnowszy odcinek. Połykałam je seriami i po dwa razy każdy, żeby nie przegapić istotnych wątków, żeby nic nie umknęło. Nie raz spłakałam się jak dziecko, nie raz śmiałam, aż bolał brzuch.

Przedstawiam Ci moje ulubione seriale:

Grey’s Anatomy – Chirurdzy

Każdy odcinek trzyma w napięciu od początku do końca, a niedopowiedzenia, które pozostają, sprawiają, że z napięciem czekam na kolejny czwartek. Serial medyczny, ale powiedziałabym, że komedia i dramat w jednym. Poplątane wątki miłosne, medyczne, życie prywatne i życie szpitalne, zaplanowane i przemyślane od pierwszego odcinka z największą precyzją. Dla mnie rewelacyjny serial, w którym oprócz dobrej gry aktorów jest jeszcze coś – przepiękna muzyka. Dzięki temu filmowi poznałam wiele cudnych piosenek, dobranych pod konkretne sceny z niezwykłym smakiem.

gresy.jpg

Desperate Housewives – Gotowe na wszystko

Choć nie jest już emitowany, ani nagrywany wracam do niego często i chętnie.  Cztery przyjaciółki z Wisteria Lane, cztery różne charaktery i tak odegrane sceny i dialogi, że nie ma odcinka, który nie rozśmieszy do łez. Wątki krymianelne, komediowe, miłosne, a wszystko połączone jednym motywem – zagadkową śmiercią piątej przyjaciółki, którą próbują rozwikłać pozostałe panie.

desperate.jpg

Secret diary of a call girl – Sekretny dziennik call girl

Cała akcja serialu dzieje się w Londynie i kręci w okół życia Hannah, a raczej Belle. Londyńska call girl i jej podwójne życie- osobiste i zawodowe, opowiedziane w zabawny sposób, z ciekawymi dialogami. Dla mnie serial ma drugie dno, idealnie słucha się dialogów mówionych prawdziwym językiem angielskim, z porządnym akcentem.

23543.jpg

I tylko tyle, a może aż tyle. Moje ulubione seriale typowo babskie. Niestety nie dorobiłam się jeszcze wydań na dvd, żeby dumnie z nimi zapozować, ale może niebawem :)

A Ty, jakie lubisz seriale? Podziel się ze mną tym, może odkryję coś nowego :)

Artykuł Moje ulubione babskie seriale pochodzi z serwisu Kamperki.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.