Lista blogów » My Little Empire Fashion

METAMORFOZY 2017 - MARYSIA

Zobacz oryginał
Hej Kochani ! Dziś chciałam zaprezentować ostatnią uczestniczkę metamorfoz 2017 – Marysie. 

Zobaczymy ją w dwóch odsłonach, codziennej i bardziej fashion. Ze względu na finał naszego projektu, postanowiłyśmy zrobić dwie stylizacje oraz dwa makijaże. Nasza uczestniczka zawsze marzyła o pracy modelki, dlatego też postanowiłyśmy spełnić jej marzenie. A jak wyszło? Tego dowiecie się w poście, zapraszam.marysia%2Bprze%2Bdi%2Bpo%2B2_watermelon.
Jak już wspomniałam we wstępie to nasza ostatnia metamorfoza 2017. Dużo się nauczyłyśmy przez ten czas i poznałyśmy wiele wspaniałych kobiet. Relacja, taka podsumowująca będzie oddzielnie, bo dużo można pisać o naszym projekcie. Z jednej strony żal, że to już koniec, ale z drugiej wielka duma. Dokonałyśmy czegoś, czego byśmy się nigdy nie spodziewały. Jednak na wiosnę planujemy drugą edycję, więc będzie znowu możliwość robienia tego co kochamy – wydobywania ukrytego piękna !!

Wracając do naszej uczestniczki, jest nią Marysia. Mieszkanka Zakopanego, mama i mega pozytywna kobieta. Pracuję na etacie i prowadzi swoją firmę. Ambitna, szalona, uśmiechnięta osoba. A dlaczego zgłosiła się do naszego projektu? Lubi zmiany i eksperymenty. A do tego chciała poczuć się jak modelka, podobno zawsze o tym marzyła. Dlatego razem z Karoliną w finałowej odsłonie, postanowiłyśmy spełnić jej marzenie. Drzemie w niej ogromny potencjał i szkoda, żeby go zmarnowała. Ujęcia są naprawdę rewelacyjne, jak na kogoś kto nigdy nie miał styczności z profesjonalną sesją zdjęciową. Zanim jednak zobaczycie naszą pracę, chciałam opisać w co ubrałam Marię. 

Zestaw pierwszy to taka modowa wariacja. Mamy tutaj czarną sukienkę z frędzlami, która podkreśla długie nogi  Marysi. Do tego kapelusz i srebrne buty w męskim stylu. Takie połączenie zostało przygotowane pod kontem sesji, stricte fashion. Stylizacja, choć w ciemnych kolorach bardzo zyskuje przy jasnej karnacji i urodzie Marii. Jeśli chodzi o makijaż, Karolina zaproponowała, taki mocno osadzony w tendencjach. Rozświetlona lekko twarz, oprawa oka prawie nietknięta, a brwi wyczesane i pociągnięte bezbarwnym produktem. Natomiast na usta została nałożona szminka, w odcieniu mocnej czerwieni. Całość prezentuje się rewelacyjnie, ja jestem zakochana w tym look’u. Mamy tutaj kobietę pewną siebie i kochającą bawić się modą.Metamorfozy_Marysia-38_watermelon.jpg
Metamorfozy_Marysia-48_watermelon.jpg
Metamorfozy_Marysia-47_watermelon.jpg
Metamorfozy_Marysia-41_watermelon.jpg
Metamorfozy_Marysia-49_watermelon.jpg

Jeśli chodzi o drugą stylizacje, taką na co dzień. Ubrałam Marię w krótką spódniczkę ze złotymi akcentami, która świetnie współgra z plisowaną koszulką w musztardowym kolorze. Do całości dobrałam buty na niewielkim słupku w odcieniu nude. Mamy tutaj połączenie kobiecości z nutą vintage. Natomiast, kolejna odsłona makijażu to podkreślenie pięknego odcienia oczu. Efekt, który powstał jest bardzo naturalny. W przypadku włosów, zostały one stonowane i podcięte, tak aby podkreśliły charakter naszej metamorfozanki.

Metamorfozy_Marysia-67_watermelon.jpg 
Metamorfozy_Marysia-90_watermelon.jpg 
Metamorfozy_Marysia-68_watermelon.jpg
Metamorfozy_Marysia-70_watermelon.jpg
Metamorfozy_Marysia-85_watermelon.jpg 
W taki sposób zamykamy naszą pierwszą edycję metamorfoz 2017 - piękno jest w Tobie. Jak już wspomniałam dużo się nauczyłyśmy o sobie i o kobietach. Razem z Karoliną tworzymy bardzo zgrany duet. Jesteśmy z siebie i naszych dziewczyn bardzo dumne. Stylizacja, moda i makijaż to nasza pasja - a ten projekt tylko to potwierdził.
Wracając do naszej fantastycznej uczestniczki, jesteśmy zadowolone z zamierzonego efektu. Marysia również, bardzo się cieszy, że podjęła decyzję o udziale w naszym projekcie. Super się bawiła i dużo dowiedziała się w sprawach makijażu i stylizacji.

Marysia%2Bprzed%2Bi%2Bpo_watermelon.jpg 
fot. Paweł Stożek
styl. JA :))
mua. Karolina Kowalowska
hair. Backstage - eco salon urody
ubrania: Fanaberie multistore

Niedługo ukarze się krótka relacja z całych metamorfoz, takie "przemiany od kuchni". 
A wiosną ruszamy z kolejną edycją i może to TY będziesz naszą wspaniałą uczestniczką !!
Inspirujcie się i do zobaczenia.
  Marzka

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.