Lista blogów » My Little Empire Fashion

METAMORFOZA 2017 - MARTA

Zobacz oryginał

Kochani wracam z prezentacją uczestniczek metamorfoz 2017. Dziś przedstawiam Wam Martę.
Piękną i pozytywną nauczycielkę języka angielskiego z artystyczną duszą.
Metamorfoza Marty była jedną z najfajniejszych. Nie tylko ze względu na zmiany uczestniczki, ale na atmosferę, która wtedy panowała.

IMG_5703_watermelon.JPG


Marta zgłosiła się na nasze metamorfozy, ponieważ oglądając cały projekt, była zachwycona i sama chciała tego doświadczyć. Postanowiła zobaczyć siebie w nowej odsłonie i poznać swój typ figury oraz urody.
Nasza uczestniczka ma sylwetkę chłopięcą, której atutem są przepiękne nogi. Dlatego w zestawie, który dla niej przygotowałam, postawiłam na krótką sukienkę eksponującą właśnie nogi. Kopertowy fason sukni wydłużył i wyszczuplił górną część sylwetki. Czerwony odcień, idealnie podkreślił urodę naszej bohaterki. Ze zwykłej dziewczyny, wydobyłam seksowną i zjawiskową kobietę.
W makijażu wizażystka Karolina, postawiła na kolor na ustach, który jest wisienką na torcie w połączeniu ze stylizacją i śnieżnobiałym uśmiechem.

IMG_5839_watermelon.JPG
IMG_5842_watermelon.JPG
IMG_5845_watermelon.JPG
IMG_5855_watermelon.JPG
IMG_5865_watermelon.JPG
IMG_5876_watermelon.JPG
IMG_5885_watermelon.JPG
IMG_5890_watermelon.JPG


Kolejny raz pokazujemy, że każda kobieta jest piękna i zjawiskowa. Tylko czasami potrzebuje pomocy, żeby wydobyć tą wyjątkowość z wnętrza siebie. Nie ważne co robimy na co dzień, jakie mamy zainteresowana, plany czy marzenia - wszystkie jesteśmy cudowne !!

"Styl to sposób na zamanifestowanie tego, kim jesteś, bez konieczności mówienia" - Rachel Zoe


metamorfoza%2BMarty_watermelon.jpg


Kochani jak podoba się kolejna metamorfoza? Często eksperymentujecie ze swoim stylem, makijażem czy fryzurą? Co robicie na co dzień, żeby czuć się pięknie i wyjątkowo?
Piszcie w komentarzach, inspirujcie się i do zobaczenia.

Marzka


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.