Lista blogów » My Little Empire Fashion

METAMORFOZA 2017 - ALEKSANDRA

Zobacz oryginał

Dziś prezentacja kolejnej uczestniczki metamorfoz 2017 - Aleksandry. Powoli zbliżamy się do końca zmian, które w tym roku zrobiłyśmy. Jednak nie martwcie się, na wiosnę ruszamy z kolejną edycją.
Aleksandra to młoda, piękna mieszkanka Krakowa, która nie boi się zmian. Mówiła nam, że już dużo eksperymentowała ze swoim wyglądem, jednak chciała przekonać się jak to będzie, gdy stylistka dobierze jej ubrania do figury, a wizażystka makijaż do typu urody. Jesteście ciekawi, jak wyszła przemiana Oli? Zapraszam na post.

IMG_4398_watermelon.jpg 


Aleksandra, tak jak wcześniej wspomniałam jest mieszkanką Krakowa. Zgłosiła się na nasze metamorfozy, bo chciała widzieć się w innej odsłonie. Pragnęła zobaczyć co pasuję do jej figury oraz typu urody. Ola na co dzień pracuję na stanowisku managera restauracji i w pracy przestrzega dress codu. W chwilach wolnych od pracy preferuje raczej sportowy styl. Dlatego postanowiłam wydobyć jej kobiecą stronę, z lekkim pazurem.
Zestaw, który zaproponowałam Oli składa się ze zwiewnej koszuli z motywem roślinnym i żakardowych spodenek. Do całości założyłam buty ala Gucci w odcieniu nude oraz modny od wielu sezonów - choker. Śliczna i drobna dziewczyna zmieniła się w seksowną kobietę z modowym twistem.
Wizażystka Karolina postawiła na wyraźne oko i podkreśliła zieloną tęczówkę naszej bohaterki. Makijaż miał być drapieżny i pasować do stylizacji.
Kilkoma małymi trikami stworzyłyśmy seksowny look pięknej Aleksandry.

IMG_4555_watermelon.jpg
IMG_4566_watermelon.jpg 
IMG_4560_watermelon.jpg
IMG_4580_watermelon.jpg
IMG_4585_watermelon.jpg
IMG_4639_watermelon.jpg 
ola%2Bprzed%2Bi%2Bpo_watermelon.jpg

styl. Ja :)) 
hair. Backstage
koszula i spodenki: Fanaberie Multistore


Jak się podoba metamorfoza Oli? Sportowy czy seksowny look?
Komentujcie, inspirujcie się i do zobaczenia.
Marzka

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.