Mercure Fashion Night
Zobacz oryginał śr., 25/10/2017 - 10:24Hej Kochani ! Po dłuższej przerwie wracam do Was i zapraszam na nowy post. Dziś przedstawię relację z Mercure Fashion Night, wydarzenia w ramach pierwszych urodzin hotelu Mercure Kraków Stare Miasto. Miałam przyjemność brać udział w tym wspaniałym evencie, dzięki zaproszeniu 38 PR.
Ania Piszczałka w pokazie marki MoyaPierwsze urodziny hotelu Mercure Kraków Stare Miasto były zorganizowane z dużym rozmachem. Pojawiły się wielkie nazwiska i znane twarze. Bardzo mi miło, że mogłam uczestniczyć w tym wyjątkowym dniu i brać udział w przepięknej, urodzinowej gali.Całe wydarzenie poprowadziła cudowna Monika Zamachowska, a wieczór uświetniła swoim głosem Agata Nizińska. Głównym punktem programu był pokaz Barbary Piekut w ramach Mercure Fashion Night - nie ukrywam, że na ten moment czekałam najbardziej. Projektantka zaprezentowała swoją nową kolekcję "Elements" - kobieca, elegancka i niezwykle sensualna.
Miałam upatrzonych kilka perełek, które chętnie założyłabym na wielkie wyjście lub elegancką kolację. Wrażenie z pokazu jest bardzo pozytywne, wszystko doskonale współgrało i do tego zjawiskowa Ania Piszczałka, która zamykała każdą część prezentacji.
Pokaz kolekcji Barbary Piekut, marka MOYA
Gala urodzinowa to wydarzenie pełne klasy, przemiłej atmosfery, przepysznego jedzenia i fantastycznych ludzi. Jeśli tak hucznie obchodzona jest pierwsza rocznica, to co będzie z kolejnymi? Mam nadzieje, że będę miała okazję wziąć udział w następnych jubileuszach hotelu Mercure Kraków Stare Miasto i w przyszłych edycjach Mercure Fashion Night.
A swoją drogą,wystrój hotelu zrobił na mnie ogromne wrażenie. Naprawdę, wchodząc tam można poczuć królewską atmosferę, ale z nutą nowoczesności.
Jarek Szado i Monika Zamachowska
Barbara Piekut i Jarek Szado
Monika Zamachowska
Uczestniczki programu "Supermodelka Plus Size"
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.










