Lista blogów » BlackAndWhiteFashion

Meeting Dots

Zobacz oryginał
Groszki, kropki to wzór ponadczasowy. To kobiecość w wydaniu retro. Dla mnie najlepsze zestawienie to oczywiście B&W.  Na razie mam tylko sukienkę czarną w białe groszki i torebkę białą w czarne, ale nadal poszukuję tego wzoru na innych częściach garderoby. Kocham groszki.
Jakaż była moja radość, gdy zaproszona do mnie Barbarossa pojawiła się u mnie właśnie w groszki przyodziana.  To, że i ja  je założyłam to nie przypadek, to zamierzone posunięcie. 
Sukienkę znacie już z posta  Pławniowice. To druga moja sukienka w groszki. Uszyta jest z miękkiego punto. Bardzo dobrze się ja nosi i już stała się moją ulubioną. Poprzednią miałam z innego materiału i sprzedałam ją. Dla mnie oprócz wyglądu, ważna jest także wygoda. 
Spotkanie oczywiście było przemiłe. Z Basią można porozmawiać na każdy temat i  ani na chwilę nie zamilkłyśmy. Dziękuję Basiu za tamto spotkanie :)

DSC04080.JPG


DSC04089.JPG


DSC04091.JPG


DSC04093.JPG


DSC04096.JPG


DSC04101.JPG


DSC04111.JPGZ okazji nadchodzących Świąt wielkanocnych życzę Wam abyście spędzili je w miłej, rodzinnej atmosferze, żeby dopisała pogoda i spisał się Zajączek.
Wesołego Alleluja!

zaj%C4%85czki.jpg


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.