Lista blogów » BrownSkinLady
May day
Zobacz oryginał ndz., 01/05/2016 - 16:47Cześć :)
Jestem po przerwie. Bo maj, bo niebawem lato, wakacje. Czyli to co mnie budzi do życia. Najluźniej jak tylko może być, bez żadnej ściemy. Tak właśnie bujam się po mieście w weekendy, w dni wolne od pracy i pod jakimś względem leniwe. Najbardziej odpoczywam w trampkach i luźnych gaciach :)
Majówka :)
Kurtka - Sinsay
Koszulka - New Yorker
Spodnie - Bershka
Torebka - Cropp
Buty - Diverse
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.









