Lista blogów » BrownSkinLady

May day

Zobacz oryginał



Cześć :)

6.png

Jestem po przerwie. Bo maj, bo niebawem lato, wakacje. Czyli to co mnie budzi do życia. Najluźniej jak tylko może być, bez żadnej ściemy. Tak właśnie bujam się po mieście w weekendy, w dni wolne od pracy i pod jakimś względem leniwe. Najbardziej odpoczywam w trampkach i luźnych gaciach :)
Majówka :)

3.png

2.png

4.png

5.png


1.png


Kurtka - Sinsay
Koszulka - New Yorker
Spodnie - Bershka
Torebka - Cropp
Buty - Diverse

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.