Maroko | fotoreportaż 2014
Zobacz oryginał pt., 17/04/2015 - 22:57Witajcie!
Jedną z moich pasji jest podróżowanie. Uwielbiam odwiedzać nowe zakątki świata. Nie ważne czy to Europa czy Afryka każda podróż mnie bardzo cieszy. Po każdej wycieczce mam naładowane akumulatory i chęć do działania. Uśmiech nie schodzi mi z twarzy i obmyślam kolejne cele wyprawy.
Dziś w poście chcę Wam pokazać zdjęcia z mojej podróży do Maroko. To państwo w Afryce. Wycieczka miała charakter objazdówki - w ciągu tygodnia przebyliśmy autokarem ogromną ilość kilometrów i zwiedziliśmy kilka miast: Agadir. Marakesz, Fez, Rabat, Casablanca. Również zobaczyłam Wodospad Uzud. Maroko to piękny kraj. Wspaniałe widoki, ładna fauna i flora. Jednakże to również państwo biedy. Przejeżdżając autokarem, widziałam wiele ubogich dzielnic, slumsów. W Maroko głównie chodziłam po targach, na których było bardzo niebezpiecznie. Szybko jeżdżące skutery, osiołki z towarami powodowały, że czułam lęk i strach. Na stoiskach można było dostrzec przeróżne produkty.
W Maroku panuje miła atmosfera, ludzie są sympatyczni. Niestety nie rozumieją po angielsku, preferują język francuski. Warto odwiedzić to państwo - piękna pogoda, wysokie temperatury (np. w cieniu 54st.C). Pyszna kuchnia - w sam raz dla kogoś, kto lubi ostre smaki. Nie zabraknie smakowitych łakoci. Jednak Maroko to państwo skrajności: bogactwa i biedy. Garbarnie ukazują ciężką, niewolniczą pracę ludzi.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




