Lista blogów » Lumpexoholiczka

MAŁA CZARNA Z WYCIĘCIAMI NA PLECACH
Zobacz oryginał czw., 30/07/2015 - 09:32
Wiecie za co najbardziej lubię lato? Za dziewczyny w sukienkach! Jakkolwiek dziwnie to brzmi. I nie ważne czy są krótkie, długie, z odkrytymi ramionami, z falbanami, sportowe czy marszczone, we wzory albo gładkie.Wszystko jedno! Sukienki sprawiają, że mam ochotę za tymi dziewczynami oglądać się na ulicy.











ZDJĘCIA: Pani Aga
sukienka - MissTrouble || klapki - ZARA || torebka - Paulina Schaedel || manicure - wSPAniale
DOBRE WIEŚCI!
Jeśli podoba Wam się moja sukienka, albo inna z asortymentu MissTrouble to mam dla Was rabatowy, dzięki któremu dostaniecie 25% zniżki. Kod ważny jest do 11 sierpnia. Udanych zakupów!
KOD: LUMSS15
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



