Lista blogów » Fashionsmachines

Lost in love

Zobacz oryginał

Wstawanie o 7 rano w sobotni poranek nie należy do najlepszych sposobów rozpoczęcia weekendu, szczególnie jak się jest takim leniem jak ja. Ale zebrałam sie i równo o 8 stawiłam się w szkole gotowa na dodatkowe zajęcia z egzaminu,który już na mnie czyha :D Po 3 godzinach wróciłam do domu i bez zbędnych ceregieli porwałam OLĘ na zdjęcia. Dziś było to wyjątkowo łatwe, bo zwykle stroni od robienia mi zdjęć.
Do siwej stonowanej tuniki dobrałam dawno nieużywany kapelusz i jesienne botki.Jedynym ożywieniem pod względem kolorystycznym są neonowo żółte kolczyki "kotwice" i zegarek.

DSC_0762.JPG


DSC_0734.JPG




DSC_0737.JPG









DSC_0745.JPG



DSC_0768.JPG


DSC_0776.JPGanigif.gif


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.