LOOSE-LEGS PANTS
Zobacz oryginał śr., 15/04/2015 - 21:33Dziś zmierzyłam się z najgorętszym trendem sezonu, a mianowicie ze spodniami z szeroką nogawką. Nawet bardzo szeroką. Na razie nie jestem do nich do końca przekonana, ponieważ dość dziwnie się układają. Generalnie szerokie spodnie dziwnie się układają na osobie w ruchu, szczególnie gdy zrobione są z cienkiego materiału. W czasie chodzenia wyraźnie widać zarys nóg, za którymi ciągnie się materiał. Mnie szczególnie to uderzyło, ponieważ zdjęcia robiliśmy w wietrzny dzień i większość wylądowała w koszu właśnie przez komicznie wyglądające spodnie. Zdjęcia, które przeszły cenzurę i znalazły się w dzisiejszym poście moim zdaniem prezentują stylizację tak jak powinny. Na ten moment do mojego nowego nabytku mam mieszane uczucia, ale (jeszcze) ich nie skreślam (czytaj: nie wystawiam na Allegro) - dam im jeszcze jedną szansę. A co ze spodniami? Granatowy golf bez rękawów, granatowy klasyczny płaszcz i biało-granatowe szpilki, ale żeby nie było nudno - w paski, jako, że spodnie są w kratkę.
I jeszcze ogłoszenie duszpasterskie: do końca kwietnia na hasło mon-cherries możecie kupić taki zegarek z 15% rabatem. Zegarki dostępne na www.danielwellington.com
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



















