Dziś druga seria zdjęć ze zwiedzania Londynu. Gdy patrzę na te zdjęcia, to szczerze tęsknię za "angielską pogodą", ale pogodą z tamtych dni. U mnie aktualnie leje i nie zanosi się na zmiany. Miłego oglądania :)
Today I'd like to show you second part of photos from my trip to London. Enjoy!