Lista blogów » Sandicious: moda & diy
Lipcowe pudełko Summer Story by ShinyBox
Zobacz oryginał wt., 29/07/2014 - 16:17Osoby, które są fanami na moim fanpage'u, mogły już przeczytać, że zostałam wybrana do testowania lipcowego pudełeczka Shinybox. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z pudełkami, więc nie porównuję go do poprzednich edycji. W zestawie znalazło się 5 produktów. Opisze je począwszy od produktu, który najbardziej mi przypadł do gustu.
1. Glazel - Lakier winylowy do paznokci wart 25 zł - zawiera winyl, co gwarantuje super trwałość na paznokciach naturalnych, od 7 aż do 10 dni! To zdecydowanie największy plus pudełeczka. Akurat skończył mi się lakier w kolorze czerwonym - idealne wyczucie czasu :-) Przyjemnie się nim maluje, kolor jest bardzo ładny, a lakier szybko wysycha.Dwie warstwy w zupełności wystarczą i mogę cieszyć się ciekawym manicure.
2.Bingospa - Chłodzący żel po opalaniu z aloesem - wart 24 zł za 100 g, ma za zadanie ukoić rozpaloną, zmęczoną skórę, nawilża, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Moja skóra nie opala się na czerwono, jednakże po dłuższym przebywaniu na słońcu, warto mieć przy sobie taki żel, który da ulgę naszej skórze. Produkt z pewnością mi się przyda.
3. Etre Belle - Longlasting Eye Shadow Pen - cień do powiek w postaci kredki. Cień możemy stosować jako cień lub eyeliner, jest odporny na działanie wody oraz rozmazywanie. Aplikacja jest bardzo prosta. Cień kosztuje 59 zł i możemy go dostać w 6 kolorach. Bardzo fajnie wygląda na oku. Osobiście wolałabym inny odcień, ponieważ nie przepadam za makijażem w różnych kolorach, ale na wieczorne wyjście czy imprezę na pewno użyję.
4. DERMO PHARMA Płatki kompres 4D - 6 sztuk. Innowacyjna forma pielęgnacji strefowej skóry twarzy. Skoncentrowane działanie substancji aktywnych pozwala na precyzyjne uderzenie w problemy cery.
Poza tym produktem były również ochronne pomadki, które zdecydowanie bardziej by mi służyły. Jednakże czytałam pozytywne opinie o tym produkcie, więc chętnie go wypróbuję.
5. Yasumi - Ampułka pielęgnacyjna - produkt pełnowymiarowy i profesjonalny. Zawiera wyższe stężenie substancji czynnych oraz konsystencję pozwalającą na głębsze przenikanie składników aktywnych. - za ampułkę zapłacimy 13 zł/3 ml. Z tego produktu jestem najmniej zadowolona. Nie ukrywajmy, ale jedna ampułka niewiele może dać. Warto jednak wyprobować.
W pudełku znajdowały się także kupon rabatowy do Etre Belle, rabat na zakupy na www.kopalnia-kosmetykow.pl oraz voucher na 100 zł do eyemasters.pl.
Podsumowując, jak wspomniałam na początku, nie miałam do czynienia z poprzednimi edycjami, więc nie porównuję. Z tego co wiem, większość blogerek chwaliła poprzednie pudełka. Mi te przypadło do gustu. Najbardziej jestem zadowolona z lakieru oraz żelu chłodzącego. Kredka również mi posłuży. Ampułka i płatki kompres to najsłabsze produkty z pudełka - niestety są jednorazowe, a żeby uzyskać efekt trzeba stosować kosmetyki dłużej. Jednakże cieszę się, że zostałam szczęśliwcem, który miał możliwość przetestowania wyżej wymienionych kosmetyków :-) Ponadto mam również fajne pudełko - na pewno się przyda.
xoxo Sandi
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



