Lista blogów » BrownSkinLady

Lindos Town & Coachella

Zobacz oryginał
Cześć :)

1.png


Czegoś brakuje mi w tegorocznym lecie. Niby ciepło, a jednak to nie ten klimat. W zeszłym roku słońce świeciło mocniej?
Ja co prawda wygrzałam się na Rodos, ale ciągle mi mało. Z utęsknieniem oglądam te zdjęcia. Piękne widoki, powiew gorącego powietrza, zimne białe winko...
Żyję od urlopu do urlopu.


2.png

4.png

6.png

7.png

5.png

Kombinezon: H&M & Coachella
Japonki: Mellisa
Torebka: House
Okulary: Reserved

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.