Lista blogów » wantataste

Lille

Zobacz oryginał
Te osoby, które na bieżąco śledzą mojego facebook'a, wiedzą, że Nowy Rok spędziłam we Francji. Pierwsze dni byłam w Lille, pięknym mieście na północy. To miejsce zupełnie nie przypomina zatłoczonego Paryża. W czasie świąt w centrum miasta jest duża karuzela, dzięki temu mogłam zobaczyć wszystko z góry. W Lille panuje prawdziwie angielska pogoda, ale nawet to nie popsuło mi dobrego humoru. Mimo, że nie jest to tak znane miejsce jak stolica Francji, mogę się pokusić o stwierdzenie, że jest to równie urokliwe miejsce i panuje tam cudowna atmosfera. Chyba jak dotąd to najlepszy sylwester i Nowy Rok jaki spędziłam. Poznałam tam wielu fajnych ludzi i miło spędziłam czas. 
Kolejne posty będą już z Paryża, tam zrobiłam naprawdę masę zdjęć ;) 
A Wy jak spędziliście sylwestra?

7.jpg

6.jpg

8-TWINKLE.gif

5.jpg

9.jpg

11.jpg

10.jpg

15.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

4.jpg

płaszcz: Oasap | sweter, spodnie, buty: stradivarius | torba: river island

ig-badge-view-24.png


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.