Lista blogów » My Little Empire Fashion

Lifting i grawitacja

Zobacz oryginałDzisiaj krótki post jak poprzez kilka trików wydłużyć się i odmłodzić. Jest to porada dla każdej kobiety, nie zależnie od typu figury. Mowa tutaj o liniach. W stylizacji mamy linię grawitacyjną i linię liftingującą. Jedna z nich zaburza nasze proporcje a druga powoduje, że jesteśmy młode, piękne i wydłużone.
Zacznijmy może od przyjemnej części, czyli linii liftingującej. Jak sama nazwa mówi, coś nam unosi, odmładza nas. Ten trik powoduje, że jesteśmy pełne energii, piękne, młode, wydłużone. Mamy w sobie dynamikę i młodzieńczość.
e5e8a314f080110862acfc0fd8f10864b6079743kobieta lat 50-tych W latach 50-tych i 60-tych linia liftingująca była na pierwszym planie. Poprzez fryzury uniesione do góry, kocie okulary, rozkloszowane spódnice, buty z noskiem, dekolty "V" czy oczy pomalowane eyelinerem. Z takimi trikami nasze stylizacje będą pełne lekkości.
Grace-Kelly.jpgGrace Kelly 
MarilynMonroemodaanos50not1.jpgMerlin Monroe Jeśli chodzi o linię grawitacyjną to ciągnie nas w dół. Powoduje, że czujemy się zmęczone, niewidoczne pod warstwą ubrań. Przykładem są lata 70-te i kultura hipisów. Długie suknie, spódnice, spodnie dzwony, szerokie swetry, czy długie włosy opadające na twarz, Jednak, żeby zapobiec całkowitemu zaburzeniu sylwetki można linię grawitacyjną zrównoważyć. Do dużego wisiora nosimy spięte włosy. Kiedy zakładamy długą spódnicę czy spodnie dzwony, na górze nosimy dopasowany top albo koszulę. Koszula najlepiej jak by miała jeszcze podniesiony kołnierz do góry.
Desktop.jpghipiski lata 70-te 
vanessa-hudgens-styl-17630991.jpgVanessa Hudgens, współczesna ikona hippie
ggg_watermelon.pngRównoważenie linii grawitacyjnej. Do długiej, zwiewnej sukienki zakładamy sandałki na obcasie i związujemy włosy w koński ogon.
Sukienka/Solar
Sandałki/DeeZee

Tak więc kobietki nie chowajmy ciała pod warstwami i dużymi dodatkami. Idźmy w minimalizm, świeżość i naturalność.
Mam nadzieję, że Wam pomogłam i dowiedziałyście się kilku ciekawych i przydatnych informacji.
Buziaki

Marzka 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.