Lista blogów » BrownSkinLady
Leather skirt
Zobacz oryginał sob., 04/10/2014 - 16:11Cześć :))))))))
Ja to mam szczęście do słonecznych weekendów :) W ciągu całego tygodnia nie mam jak robić zdjęć, jestem 12 godzin poza domem, a wiadomo, już październik i dni są coraz krótsze.
Dziś mam jeszcze koszulkę z rękawkiem 3/4 ale czuję, że to już chyba jeden z ostatnich wpisów bez kurtki czy płaszcza. Pomimo słońca czuć już ten październikowy chłód. Koszulka ma rozmiar m, ale jest troszkę za luźna, włożyłam ją do skórzanej spódnicy. Zarówno spódnica, jak i bluzka pochodzą ze sklepu deezee, z którym miałam niezłą przygodę, dlatego pomijam temat :)
Pozdrawiam i życzę miłego weekendu xoxo :))))
Bluzka - Figl via deezee.pl
Spódnica - Figl via deezee.pl
Buty - Deichmann
ps. post nie jest sponsorowany. Wszystko co mam na sobie kupiłam sama.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.











