Lista blogów » BrownSkinLady

Leather skirt

Zobacz oryginał
Cześć :))))))))

1.png





Ja to mam szczęście do słonecznych weekendów :) W ciągu całego tygodnia nie mam jak robić zdjęć, jestem 12 godzin poza domem, a wiadomo, już październik i dni są coraz krótsze.

Dziś mam jeszcze koszulkę z rękawkiem 3/4 ale czuję, że to już chyba jeden z ostatnich wpisów bez kurtki czy płaszcza. Pomimo słońca czuć już ten październikowy chłód. Koszulka ma rozmiar m, ale jest troszkę za luźna, włożyłam ją do skórzanej spódnicy. Zarówno spódnica, jak i bluzka pochodzą ze sklepu deezee, z którym miałam niezłą przygodę, dlatego pomijam temat :)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu xoxo :))))

2.png


7.png


8.png


3.png


6.png


4.png


5.png

Bluzka - Figl via deezee.pl
Spódnica - Figl via deezee.pl
Buty - Deichmann

ps. post nie jest sponsorowany. Wszystko co mam na sobie kupiłam sama.


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.