Konkurs/Giveaway!
Zobacz oryginał ndz., 04/08/2013 - 19:07Już kilka dni temu opublikowałam na fanpage, teraz czas na blogu:) Można wygrać sukienkę, rozmiar XS/S/M. Wystarczy spełnić kilka prostych zasad(osoby, które zgłosiły się na fanpage też biorą udział):
1. Polubić JulietteInWonderland na facebooku: TUTAJ
2. Dodać mojego bloga do kręgów Google
3. W komentarzu podać swój e-mail wraz z uzasadnieniem, dlaczego sukienka powinna być Twoja
Zgłaszać możecie się do 17 sierpnia ;) powodzenia!
I'm hanging giveaway. You can win lovely dress, size: XS/S/M. I hope you'll enter!
All you have to do is:
1. Like JulietteInWonderland on facebook: HERE
2. Follow juliettecapuleti on your Google account
3. Leave comment below this post with your email and answer for the question: "why the dress should belong to you?"
The giveaway ends on 17 of August;) Good luck!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.




