Lista blogów » MORE OR DRESS

KISS THE FROG I JEJ CZARODZIEJSKA MOC

Zobacz oryginał
ktf1.JPG
Kiss the Frog by Monia Zuza Szczuka to marka – czarodziejka. Nie tylko dlatego, że czaruje wdziękiem, niewymuszoną nonszalancją i  niepowtarzalnym designem.
To – cytując klasyka – oczywista oczywistość. Ubrania KTF robią takie czary mary, że w oversizie wygląda równie dobrze zarówno taka chudzinka jak ja jak również panie w rozmiarze L czy XL. Jest jeszcze jedna czarodziejska moc, jaką posiada KTF – w tych ubraniach nadal czujesz się naga. Odnosisz wrażenie, że ubranie przenika w Ciebie. Jest całą Tobą, z Tobą i w Tobie. Tak idealnie współpracuje z ciałem, że wydaje Ci się momentami, że wyszłaś na ulicę prosto spod prysznica. Wszystko bowiem urzeka lekkością, niesamowitą wygodą i komfortem noszenia.  

ktf6.JPG

Każda z nas miewa takie chwile, że ma ochotę po całym dniu zdjąć z siebie ubranie, bo uciska, bo spada, bo pije. W KTF masz ochotę wskoczyć nawet do łóżka. Jedyne co czujesz to pełne zachwytu spojrzenia.

ktf4.JPG#dusza #ciało #ciuch


Na stronie marki czytamy: „Moją dewizą jest harmonia, a jej nierozłącznymi składowymi – dusza, ciało i ciuch."  Słowa projektantki idealnie podsumowują całą filozofię KTF i podpisuję się pod nimi całą sobą.

ktf2.JPG


W roli głównej wystąpiła kwiecista tunika pochodząca z nowej kolekcji BLIŻEJ. JASNY PŁOMIEŃ MIŁOŚCI,bo tak wdzięcznie nazywa się owa tunika, uszyta została z włoskiej bawełny i urzeka romantycznym printem. Szczegóły znajdziesz TUTAJ


Zainteresowanych odsyłam na stronę marki (KLINKIJ ), gdzie obejrzeć można resztę wspaniałej nowej kolekcji BLIŻEJ. 

Foto Grzegorz Makiła 
tunika KISS THE FROG
buty ZARA
okulary pożyczone od chłopaka :-) VISTULA

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.