Kawa z bananami.
Zobacz oryginał pon., 01/10/2012 - 19:52Umówiłam się ze znajomą pół godziny przed seansem żeby chwilkę pogadać. Susząc włosy myślałam, że kwadrans wystarczy mi na dojazd. Na przystanku nie byłam już taka wyluzowana, nic nie nadjezdżało. Wysyłam sms: 5 minut się spóźnię. Nie przewidziałam jednak remontu ulicy... Nerwowo spoglądając na zegarek myślałam, że przecież mogłam wyjść z mieszkania wcześniej. I wściekam się na samą siebie bo ponoć 'lepiej godzinę poczekać, niż minutę się spóźnić'. Stosuję różne metody -przestawianie zegarka o kilka minut do przodu, notatki w organizerze czy nastawianie budzika pięć minut wcześniej. I nic. A przecież, moje spóźnialstwo nie oznacza braku szacunku dla tego kto czeka. Czy jestem jedyną osobą, która ma kłopty z punktualnością?
Dzisiejsza propozycja specjalnie dla fanatyków kawy, którym znudził się jej tradycyjny smak. Naszą wersję ulepszyłyśmy lodami i bananami. Zdjęcia są dość niewyraźne ponieważ kawę robiłyśmy nocą a światło z żarówki nie sprzyja fotografowaniu. Robi się to niesamowicie banalnie. Przy użyciu blendera miksujemy wszystkie składniki, dodajemy cukru i gotowe. Można też dodać orzechy .
Pomysł podpatrzyłyśmy u Oldżona ;)
Napisała: Marsi.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



