Lista blogów » Kefretete

Jak wypożyczyć sukienkę na wesele?

Zobacz oryginał
IMG_2091.jpg


Kiedy na moim instastory wspomniałam Wam o tym że wypożyczyłam sukienkę na wesele pojawiło się wiele pytań i zainteresowania z Waszej strony. Dodatkowo ostatnio opublikowałam posta w którym mogliście i nadal możecie zobaczyć jak moja sylwetka prezentuje się w jednej z dwóch wypożyczonych sukienek [KLIK] Dzisiaj dowiecie się jak wygląda proces od momentu wybrania kreacji na stronie butiku do czasu kiedy zostanie zapakowana i odebrana przez kuriera. Zaczynajmy!


IMG_2072.jpg

1%2Betap.jpgETAP 1 - Wybranie produktu, terminu
Jeśli szukacie sukienek, torebek, kolczyków od znanych projektantów w niskiej cenie to polecałabym RENT BOUTIQUE Jak widać strona jest prosta i przejrzysta więc sądzę że się tam łatwo odnajdziecie.

Po prawej stronie mamy filtr w którym wybieramy:
- rozmiar (można wybrać więcej niż jeden) drugi rozmiar sukienki możemy dobrać sobie za darmo więc nie musimy się martwić i żałować że zdecydowaliśmy się na przykład na za małą sukienkę.

- ilość dni (datę dostawy oraz odesłania sukienki )

Możemy też wybrać: zakres cen, kolor, projektanta, typ sylwetki itp ale ja z tego nie korzystałam.

ETAP 2 - Składanie zamówienia
Tutaj mamy taki standardzik. Klikacie "ZAMÓW" podajcie swoje dane i czekacie na przesyłkę.


wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B

wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B

wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B


Czas oczekiwania na paczkę.
Paczka przychodzi do Was w dniu który sobie wybrałyście. Moje zamówienie zostało złożone 4 dni przed dniem w którym paczka miała do mnie przyjść. We wtorek rano zamówienie zostało złożone, w czwartek wysłane a w piątek było już u mnie.

Co to jest drugi darmowy rozmiar?
Wybierając wynajem na 4 lub 8 dni, czy 24 godz. usługę przymierzenia, możecie zamówić drugi rozmiar tego samego modelu sukienki za darmo. wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B

wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2BCo jeżeli nadesłana sukienka nie będzie pasować?
Wystarczy kontakt z butikiem np na Facebooku. W przypadku poinformowania w ciągu 24 godz. od zwrotu sukienki, kwota za wypożyczenie sukienki będzie zwrócona. Do każdej sukienki miałam dołączoną karteczkę (zerwanie jej oznacza że sukienka była ubierana).


wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2BCo jeżeli niechcący zniszczę sukienkę?
Zamawiając dowolny strój lub akcesoria z szafy Rent Boutique opłacamy symboliczne ubezpieczenie w kwocie 3 euro, które pokrywa najczęstsze uszkodzenia rzeczy. Uszkodzenia są oceniane na podstawie miernika jakości rzeczy.


wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B


wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B


wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2BETAP 3 - Zwrot paczki
Wkładacie sukienki do pokrowca następnie do pudełka i naklejacie na pudełko karteczkę którą mieliście dołączoną do zamówienia (nic nie trzeba pisać). Dzwonicie do kuriera (Numer i instrukcje macie podane na etykiecie) Oddajecie paczkę Panu kurierowi. Po około 2 dniach przychodzi do Was na maila potwierdzenie że paczka doszła i na tym kończy się nasza wypożyczeniowa przygoda.


wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B

wypo%25C5%25BCyczenie%2Bsukienki%2Bna%2B

instagram%2Bkefretete.jpg


Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał unboxing paczki i proces mojego poszukiwania sukienki na wesele zapraszam na mojego instagrama. W wyróżnionych relacjach wszystko Wam zapisałam.

****
Instagram: @kefretete 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.