Jak spędzacie piątkowy
Zobacz oryginał pt., 30/09/2016 - 23:07Jak spędzacie piątkowy wieczór ? Impreza, kino a może relaks w domu ? U mnie w tym tygodniu zdecydowanie przyda się porządny relaks po dniu w pracy. Jakie są sprawdzone sposoby na relaks ? U mnie zawsze sprawdza się czytanie ciekawej książki, wspólny spacer z ukochanym, wyjście do kina czy kawiarni ale przede wszystkim jest to odprężająca kąpiel. Wydawać by się mogło że to nic takiego, jednak jeśli ktoś prowadzi szybki, intensywny tryb życia to mając mało czasu wybiera szybki, orzeźwiający prysznic niż długą, pachnącą kąpiel. Ja najczęściej wybieram kąpiel jako formę idealnego relaksu. Ciekawym urozmaiceniem zwykłej kąpieli jest niewątpliwie użycie musujących produktów. Wszelkie kule do kąpieli, pachnące mydła a nawet różane płatki stanowią idealne urozmaicenie i dodatkowy sposób na relaks. W ostatnim czasie zaopatrzyłam się w ,lawendowe mydło do kąpieli w postaci niewielkiej pałeczki.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



