Lista blogów » marysia-k
... we WRZEŚNIU. Przywołując lato idę na plażę, na plażę, idę na plażę... Mam problem, bo ledwo starczy mi na papierosy, bo mam w kieszeni pomięte 10zł. Z okna widzę zatłoczone molo. Kilka dziewczyn się opala solo. Czy to sen, czy to żart, czy słoneczny szok? MŁODY BÓG.
IDĘ NA PLAŻĘ nanana.


koszula- House | spodenki- Tally Weijl | strój kąpielowy- Butik | torebka, okulary- no name
Idę na plażę...
Zobacz oryginał ndz., 23/09/2012 - 15:33
... we WRZEŚNIU. Przywołując lato idę na plażę, na plażę, idę na plażę... Mam problem, bo ledwo starczy mi na papierosy, bo mam w kieszeni pomięte 10zł. Z okna widzę zatłoczone molo. Kilka dziewczyn się opala solo. Czy to sen, czy to żart, czy słoneczny szok? MŁODY BÓG.
IDĘ NA PLAŻĘ nanana.
koszula- House | spodenki- Tally Weijl | strój kąpielowy- Butik | torebka, okulary- no name
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



