Lista blogów » marysia-k
Brrr... Ale zimno! Rok temu do połowy paxdziernika były jeszcze upały, a teraz.. rano temperatura ledwie siega ponad zera :). Ja jeszcze tu posty z Chorwacji mam, takie letnie, a co w tm wspólnego ma Polska pogoda. No cóż... Mam nadzieję, że to Wam nie przeszkadza :).
Kolejna odsłona koszulowej sukienki. Wpadłam na pomysł, aby połączyć ją z kwiecistymi, granatowymi koralami, które kupiłam w górach, fajne, prawda? Do tego brązowe dodatki: okulary, torebka, sandały. Akcentem jest różowa bransoletka, zauważyliście, że stała się moją ulubioną? hihi
CHORWACJO, CHORWACJO TĘSKNIĘ ZA TOBĄ. TĘSKNIĘ ZA UPAŁEM, OPALENIZNĄ, DŁUGIM GRZANIEM SŁOŃCA, WIECZNĄ JASNOŚCIĄ, OGNISKAMI, DYSKOTEKAMI... BLABLABLA... :(











koszula, okulary, bransoletka, korale- no name | buty- Deichman | torebka- Camaieu
Zapraszam na mój fanpage na facebooku <klik>. Chcę Wam tam pokazywać ciekawe stylizacje z mojego dnia, nowości itd., tam będę BARDZO na bieżąco :).

I gdzie to lato?
Zobacz oryginał pt., 21/09/2012 - 20:46Brrr... Ale zimno! Rok temu do połowy paxdziernika były jeszcze upały, a teraz.. rano temperatura ledwie siega ponad zera :). Ja jeszcze tu posty z Chorwacji mam, takie letnie, a co w tm wspólnego ma Polska pogoda. No cóż... Mam nadzieję, że to Wam nie przeszkadza :).
Kolejna odsłona koszulowej sukienki. Wpadłam na pomysł, aby połączyć ją z kwiecistymi, granatowymi koralami, które kupiłam w górach, fajne, prawda? Do tego brązowe dodatki: okulary, torebka, sandały. Akcentem jest różowa bransoletka, zauważyliście, że stała się moją ulubioną? hihi
CHORWACJO, CHORWACJO TĘSKNIĘ ZA TOBĄ. TĘSKNIĘ ZA UPAŁEM, OPALENIZNĄ, DŁUGIM GRZANIEM SŁOŃCA, WIECZNĄ JASNOŚCIĄ, OGNISKAMI, DYSKOTEKAMI... BLABLABLA... :(
koszula, okulary, bransoletka, korale- no name | buty- Deichman | torebka- Camaieu
Zapraszam na mój fanpage na facebooku <klik>. Chcę Wam tam pokazywać ciekawe stylizacje z mojego dnia, nowości itd., tam będę BARDZO na bieżąco :).

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



