Lista blogów » EmilyImagination

I Follow Rivers

Zobacz oryginałW dzisiejszym poście bardziej modowo niż poprzednio...jak już wspominałam Berlin bardzo mi się spodobał...
Szczególnie urzekły mnie budynki mieszkalne, w właściwie ich okna:) Musiałam Wam to pokazać... ten opływowy kształt, piękne kwiaty...dodatkowo na ulicach można dostrzec bardzo dużo rowerów oraz skuterów...To wszystko ma swój specyficzny klimat;)
Ludzie jeżdżą na rowerach nawet w środku nocy... a ubrani są fantastycznie...!!!
Wracając jednak do stylizacji... neony to nowość w mojej szafie. Nie lubię przesadzać w łączeniu kolorów i wzorów, dlatego też na pierwszy plan wysuwa się intensywna żółć..zaraz za nią jest boska maxi, która nie gryzie się z mocną górą,a  wręcz przeciwnie idealnie się z nią komponuje:)
Aby nie było zbyt nudno, postawiłam na mocne dodatki... uważam, że dodatki są meega istotne! Robią całą stylizacje, nadają charakteru! Nawet gdy włożymy na siebie coś zupełnie standardowego, prostego, typu koszule, czy też  t-shirt i spodnie...dodatki potrafią zdziałać cuda. Idealnie dobrane okulary, zegarek i torebka. To jest to na co bym postawiła na miejscu każdej z Was:) Klasa!
Pozostawiam Was więc z dużą ilością neonowych zdjęć...:)7.jpg21.jpg

19.jpg

6.jpg

1.jpg

8.jpg

5.jpg

31.jpg

37.jpg

27.jpg

25.jpg

15.jpg

16.jpg

33.jpg

35.jpg

14.jpg

                                                                              Foto: Monia

 skirt- allegro
blouse- h & m
shoes - h & m
handbag -new yorker


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.