heavy
Zobacz oryginał pon., 17/09/2012 - 15:40
buty - heavy duty. spodnie - bershka. torebka - sh . koszula - camaieu | Olo: buty - zara . spodnie - zara . bluzka - armani jeans
Wczoraj z kumpelą wybrałyśmy się na film "wieczór panieński" . Film calkiem spoko, jednak liczyłam na znacznie więcej :) Pochodziłyśmy po browcu, nigdzie nie mogłam znaleźć butów. W końcu kupiłam te ze zdjęć w heavy duty. Byłam zadowolona itp itd :D Jednak dzisiaj chciałam jechać je oddać - mają bardzo męski charakter, czuję się w nich trochę nieswojo :P Ale mam nadzieję, że się przyzwyczaję, bo zadzwoniłam do sklepu i dowiedziałam się, że zwrotów nie przyjmują, co mnie lekko zdziwiło... Ale ok . Kupię jeszcze inne buty, żeby mieć co nosić to delikatniejszych ubrań :)
Dziś dzień spędzam z moim ukochanym i zaraz wybieramy się na rowery :D Takie dni lubię :D Wczorajszy też był super - dzięki Paula! :D
ps: kupiłam wczoraj parę kosmetyków. Pokażę w następnym poście :D
LIKE ON FACEBOOK
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



