Lista blogów » Juliette in Wonderland

happy time

Zobacz oryginał

Jesień już na dobre zagościła w Poznaniu, wyjątkowo ładna i ciepła :) Zeszłoroczne jesienne zdjęcia miałam przeważnie w deszczu. Teraz mogę sobie pozwolić nawet na zdjęcia bez płaszcza, nie zamarzając na sesji :) 

Polubiłam ten sweterek w renifery, tak jak i zakolanówki ;) Stylizacja z dominującym granatowym kolorem. Rozkloszowana spódniczka, beżowa bluzka w kolorze pudrowego różu, szare zakolanówki i mój ulubiony sweter. Stylizacja idealna na październikowy spacer

IMG_9487-f2.jpg



IMG_9519-f2.jpg


IMG_9497-f2.jpg


IMG_9511-f2.jpg


IMG_9526-f2.jpg


IMG_9532-f2.jpg


sweter: Oasap
spódniczka:Oasap
pończochy: Marilyn
torebka: Zara
bluzka: River Island
kozaki: ShoeLook

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.