Lista blogów » Mis Marli
Haftowany top SHEIN
Zobacz oryginał pt., 16/08/2019 - 11:55Hej Kochani. Dziś przychodzę do Was ze stylizacją na trochę chłodniejszy letni dzień. Haftowany top to hit już od kilku sezonów. Mój pochodzi ze sklepu SHEIN. Top jest naprawdę świetnej jakości i niewątpliwie zasługuje na uwagę. Wystlizowałam go z jensowymi spodniami i kurtką. Sami zobaczcie jak prezentuje się mój codzienny look z tym topem w roli głównej.
Spodnie - Primark
Torebka - TKMAXX
Kurtka - Gamiss
Poza tą perełką w moim ostatnim zamówieniu znalazły się też 3 sukienki. Dwie w serduszka i jedna w paski. Postanowiłam, że wraz z przyjaciółką zrobimy sobie mini sesję zdjęciową, więc jedna sukieneczka powędrowała do Natalii. Druga zaś do mnie. Jak udały nam się zdjęcia? Sukieneczka w paski jest dość krótka, więc jeśli jakaś długonoga dziewczyna chciałaby się na nią skusić to muszę ostrzec, że trzeba uważać na długość i o wiele lepiej prezentowały by się jako tunika (tył jest lekko dłuższy).
Tak jak przy ostatnim zamówieniu tym razem również mam dla Was kod zniżkowy na rzeczy ze sklepu SHEIN. Kod ważny do 30.09.2019r
- 15% na hasło 7marli15
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.












