Green over the knee CASADEI boots
Zobacz oryginał pon., 09/03/2015 - 19:39Czuć już wiosnę w powietrzu! Co prawda tylko w ciągu dnia, a w prognozach straszą, że zima jeszcze nie odeszła na dobre, ale i tak jest dobrze - cieplej, dzień dłuższy i wszystko takie jakieś weselsze, nawet poniedziałek ;) Ja w ten cudny poniedziałek zebrałam się nawet do opublikowania postu - ostatnio bardzo mi z tym nie po drodze, ale postaram się o większą regularność. Dziś na tapetę idą moje nowe zamszowe kozaki za kolano firmy Casadei w kolorze butelkowej zieleni. Casadei to moja najnowasza miłość - tak jak darzyłam miłością szaloną szpilki Louboutina, tak o po zakupie 4 pary jakoś zapał się ostudził. Marzenie spełnione, czterokrotnie, trzeba więc było znaleźć sobie nowy cel. Padło (to chyba zrozumiałe) na Casadei. A że ostatnio moje marzenia w zsadzie materializują się z marszu to mam już piękne botki znane z tego posta (klik) oraz kozaki, które pokazuję Wam dziś. Czas pomyśleć nad kolejnym życzeniem ;)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.


















