Lista blogów » BrownSkinLady

Gold day

Zobacz oryginał
Cześć :)


Tym razem klasyczny look, przeważnie tak chodzę na codzień, do pracy. Wyższe buty połączyłam jednak z czarnymi luźnymi spodniami, przemyciłam też trochę luzu ubierając bokserkę hip-hopowej firmy :)

Zdjęcia były robione tuż obok pijali piwa, szybciutko się stamtąd zawinęliśmy :)

Miłego oglądania!
xxx

99.png


67.png


33.png


44.png


88.png


55.png


22.png


10.png

Narzutka: Bershka
Spodnie: Bershka
Buty: H&M
Torebka: Szafomania
Naszyjnik: H&M



Zaloguj się, żeby dodać komentarz.