Lista blogów » BrownSkinLady

Gold Autumn!

Zobacz oryginał
Witajcie :)

1.png

Czy ktoś wpadłby na to, pomijając żółte liście tu i ówdzie, że te zdjęcia były robione w połowie października? Ja - w życiu! Jestem niestety w stu procentach przekonana, że to ostatni raz kiedy mogłam wyjść w krótkim rękawku. Muszę się dobrze napatrzeć i utrwalić ten moment na co najmniej kilka miesięcy, dlatego też zdecydowałam się Wam pokazać te zdjęcia, pomimo tego, że jest ich dosłownie kilka (padł aparat - a szkoda, bo było tego dnia na prawdę pięknie).

Co do całości to jest to taki zwyklaczek, ubieram się tak kiedy nie mam pomysłu, weny twórczej lub gdy po prostu się spieszę. Wciągam getry, do tego luźna bluzka i śmigam na miasto.

pozdrawiam :)

3.png


2.png


6.png

Legginsy - Stradivarious
Bluzka - Monnari
Torba - Szafomania.pl
Buty - CCC

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.