Lista blogów » marysia-k

Glany: buntownicza nastolatka czy słodka dziewczynka?

Zobacz oryginał
BeFunky%2BCollage2.jpgźródła zdjęć: <klik> <klik> <klik> <klik> <klik>Czym są glany?
Glany zawsze kojarzyły mi się z militarnym motywem. Są to buty dość masywne i twarde. Trzeba je dobrze roznosić. Prawdziwy glan ma być butem, który jest niezniszczalny! Na pierwszy rzut oka ma straszyć i bronić kiedy trzeba! Dobrze dobrane glany mogą na wiele lat służyć nam w związku idealnym, bez żadnych dziur, przetarć i innych uszczerbków na zdrowiu. Jeśli ich jakość jest dobra to z całą pewnością posłużą na lata.
Marki- co warto kupić?
Na rynku jest bardzo wiele marek, jednak jedne z lepszych to DR. MARTENS, ALTERCORE, STEEL. Właśnie tą polecaną przeze mnie trójkę możecie znaleźć na stronie EOBUWIE. Dr Martens chyba najbardziej słynie z glanów o bardzo dobrej jakości- bez porównania. Mam wrażenie, że są to buty, których nawet po prostu nie da się zużyć. Na pewno nie są tanie, ale warto zainwestować w coś, co posłuży nam na lata.
Czy trzeba jakoś szczególnie o nie dbać?
Jeszcze raz powtarzam: jakość, jakość, jakość! Jeśli na nią postawisz to Twoje glany nie będą potrzebowały jakiegoś specjalnego preparatu czy jakiegokolwiek specjalnego traktowania. Są osdoby, które nigdy ich nie pastują, a nawet nie czyszczą!
Jak nosić glany?
ZBUNTOWANA NASTOLATKA- to wersja dla prawdziwych fanek ciężkiego brzmienia. Taka wersja wygląda troszkę mniej kobieco, gdyż zazwyczaj zestawiamy ją ze spodniami. Aby dodać całości uroku można postawić na delikatną lub bardzo obcisłą górę. Glany mogą stać się Twoim ulubionym obuwiem. A może już są?
ROCKOWA DZIEWCZYNA- dość odważny pomysł! Co o nim uważasz? Łącząc glany z koronkową sukienką to z pewnością niebanalny efekt. Stylizacja staje się wtedy bardzo oryginalna. Można je również połączyć z ciemnymi rajstopami, to trochę mniej odważne, za to bardziej bezpieczniejsze i mniej zwracające uwagę. Polecam również zwrócić uwagę na to, że najlepiej wybrać wersje mini spódniczki/ sukienki, gdyż dłuższy krój będzie optycznie skracał nogi.
KAŻDA KOBIETA- glany można po prostu nosić do wszystkiego!
Przygotowałam specjalnie dla Was dawkę inspiracji:
BeFunky%2BCollage.jpgźródła zdjęć: <klik> <klik> <klik> <klik> <klik>BeFunky%2BCollage.jpgźródła zdjęć: <klik> <klik> <klik> <klik> <klik>A Wy co myślicie o glanach?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.