Lista blogów » marysia-k

Gdzie kupić markowe ubrania taniej?

Zobacz oryginał
PRZYPOMINAM O GODZIE RABATOWYM NA AMERICANOUTLET - 30% https://www.americanoutlet.pl/markowa-odziez/
DSC_0363.JPG
Moje podejście do mody strasznie się zmieniło. Teraz wolę kupować produkty rzadziej, a za to lepszej jakości. Dlatego też dzisiaj przypominam Wam o rabacie 30% na americanoutlet, który będzie obowiązywał tylko do końca maja, także jeśli ktoś ma ochotę sobie coś kupić to ma na to zaledwie kilka dni. Korzystajcie!
Wiecie za co uwielbiam wiosnę? Za kwiaty! Na początku był sezon na kwiaty drzew owocowych, później na magnolie, bzy, piwonie... Cały Instagram <klik>, blog itd. szaleją. Całą zimę czekam na tę porę roku i chyba to nią zachwycam się bardziej. Ogromną przyjemność sprawia mi również hodowanie kwiatów we własnym ogrodzie. To taka moja pasja i odskocznia od zgiełku miasta i codzienności. Podwójna przyjemność to tworzenie bukietów i obdarowywanie nimi najbliższych znajomych! Zresztą sami zobaczcie jaka wiosna potrafi być piękna:
DSC_0350.JPG
Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.jpg
DSC_0356.JPG
torebka- Calvin Klein (americanoutlet) / bluza- Tommy HIlfiger (americanoutlet) / zegarek- Daniel Wellington / spodnie- Bershka / okulary- messyweekend / buty- Converse (answear)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.