Lista blogów » MORE OR DRESS

FUTRO W PANTERKĘ NA-KD

Zobacz oryginał
nakdd.jpg


Motyw panterki nie schodzi z piedestału top trendów. Obecny w modzie od dobrych paru lat odarty został z brzemienia kiczu i tandety. Panterka stała się pożądanym i stylowym printem, dodającym stylizacyjnego smaczku. 

 

Motyw panterki nie schodzi z piedestału top trendów. Obecny w modzie od dobrych paru lat odarty został z brzemienia kiczu i tandety. Panterka stała się pożądanym i stylowym printem, dodającym stylizacyjnego smaczku. Na wybiegu ten modny wzór lansuje między innymi Dolce&Gabbana, Max Mara, Calvin Klein i Givenchy. Patrząc na notowania popularności gorących trendów na zimę 2019, nie ma wątpliwości, że panterka zdecydowanie wysuwa się na czołówkę. 

nakd%2Bfashion5.jpg

 

Jak nosić płaszcz w panterkę?  Z racji tego, że cętki to wyrazisty i dominujący wzór, najbezpieczniej będzie dobrać do nich monochromatyczną bazę w postaci czerni lub brązu. Dodatki także powinny być stonowane i minimalistyczne. Ja postawiłam na klasyczną, ponadczasową czerń, która doskonale koresponduje z panterkowym wzorem. Płaszcz pochodzi z nowej kolekcji marki  NA-KD i choć na oficjalnej stronie sklepu nie jest już dostępny wciąż możecie go kupić  na Zalando (kliknij TUTAJ ) oraz na Domodi (kliknij TUTAJ ).
nakd5.jpg

Futro NA-KD Polska 
Buty Zara
Torebka Zara
Pierścionek i naszyjnik W.KRUK


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.