Lista blogów » Try To Save It

First day of winter

Zobacz oryginał
Witajcie!

22 grudnia to pierwszy dzień astronomicznej zimy. Z tej okazji postanowiłam wyjąć z szafy swój najcieplejszy płaszcz i największy szal jaki posiadam. Tak otulona wybrałam się na poszukiwania prawdziwej zimy. I co? Pogoda ładna, słońce świeci, a temperatura zdecydowanie zbyt wysoka jak na aktualną porę roku. Już od dobrych paru lat Boże Narodzenie nie jest białe i ciężko poczuć prawdziwy klimat Świąt, gdy za oknem 8 stopni i zielona trawa. Myślę, że na prawdziwą zimę, taką ze śniegiem i mrozem, mogę liczyć dopiero gdy pojadę na święta do domu, do Karpacza ;)
Płaszcz, który tu widzicie, ma najdłuższy staż ze wszystkich moich długich okryć. Przetrwał już ze mną niejedną zimę i srogie mrozy. Do niego dołączył całkiem niedawno wielki szal - prawdziwy hit w tym sezonie. Jest naprawdę ogromny i bardzo przyjemny w dotyku. I oczywiście pochodzi z second handu ;) Do tego ciemne kolory. Dlaczego? Zimowa aura sprawia, że mam ochotę ubierać się w większości na czarno. Tak już mam.

***

Hello!

22th day of December is the first day of astronomical winter. For this occasion I decided to find my warmest coat and the bigest scarf I have and take a little walk around, to search of a real winter. And what? The weather is still good, sun is shining, and the temperature it too high for this part of the year. I think, that for real winter, with snow and frost, I can only count as I go home for Christmas ;)
Coat, which you see here, has the longest history of all my long outerwears. He survived with me more than one season and several frosts. Recently I become a owner of a big scarf, which really is a hit this year. It's so huge and flabby. And, of course, comes from second hand store ;)  Why only dark colors? The winter aura makes me more melancholic and I want dress mostly in black. That's how I am.

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Kapelusz, szal i torba | Hat, scarf & bag: SH
 Płaszcz | Coat: F&F
Sweter i rękawiczki | Jumper & gloves: Sinsay
Spodnie | Trousers: H&M
Botki | Boots: Deichmann

6.png

Zdjęcia: Filip


E

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.