FIAT 500
Zobacz oryginał pt., 26/06/2015 - 21:12Dzisijszy post piszę z Mediolanu, ale zdjęcia, które zobaczycie robione były na Fuercie. Stylizacyjnych postów z Mediolanu zapewne ne będzie, ponieważ przyjechałam tu na weekend w celach zpełnie turystycznych. Nie mam ze sobą nawet porządnego aparatu. Ale przygotuję Wam zapewne krótki przewodnik po Mediolanie, )podobnie jak zrobiłam to po powrocie z Fuerty.
Dzisiejsza propozycja jest typowo weekendowa - krótkie szorty połączyłam z bardzo modnym (w sezonie zimowym, czyli wtey kiedy zdjecia były robione ;) ) swetrem w serek. Na stopach mam ręcznie malowane slip-on'y. A w tle - ocean i Fiat 500! :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.










