Lista blogów » Kamperki.com - lifestyle, moda, uroda, parenting, kulinaria

Dzień lemura – uwielbiam lato!

Zobacz oryginał

Czy u Was też tak jest, że buzia się sama śmieje na to słońce za oknem? Jest cudownie, wstaję rano bez poczucia, że chciałabym jeszcze godzinę się zagrzać w ciepłej kołdrze, robię sobie kawę, patrząc jak za oknem jest zielono. Same małe przyjemności, a cieszą niezwykle.

Uwielbiam ten letni czas, ale nie za to, że mogę wyłożyć sobie nogi na balkonie, co z tego, że kafelki na nim doprowadzają mnie do białej gorączki i najchętniej skułabym je młotem pneumatycznym, przecież mogę patrzeć metr nad ziemią i tymczasowo się tym nie przejmować. Nie za to, że kawa jakoś inaczej też smakuje wypita na świeżym powietrzu, kalorie z ciastka uciekają w eter, a nie idą same wiecie gdzie, żyć nie umierać i cieszyć się chwilą! Najbardziej lubię lato za to, że ubieram na siebie dwie rzeczy i jest mi dobrze i komfortowo. Podobnie z Liwcią, ubieram jej wygodnie ubranko i w trzy sekundy jesteśmy gotowe do wyjścia bez piszczenia, że ma zakryć ucho bo wieje, że plecy będą na wierzchu i takie tam, same wiecie jak jest :)

I tadam, tadam! Ledwo pogoda się poprawiła, a mój komputer już przegrzewa się pod ilością zdjęć, a z tych jestem taka duma, że przez kilka godzin wybierałam, które Wam pokazać, ale przede wszystkim które najfajniej pokażą wyjątkową markę ubrań – ARROW, a która trafia w charakter mojej córy, jak żadna inna. Liwia to łobuz z twarzą aniołka, grzeczna kiedy tego chce, rozbrykana, rezolutna i z charakterem. Tak widzę też te ubrania, niby forma prosta, niby tylko spodnie, ale mają w sobie coś, że idealnie pasują właśnie jej. Lubię ją w takim łobuzerskim wydaniu, ale niebawem pokażę Wam drugą, delikatną (acz z pazurem ;) ) stronę marki Arrow! A całość uzupełniają opaski od missyNELLA <3

Tymczasem… zostawiam Was z moimi kadrami. Uwielbiam je! <3

IMG_2093.jpg
IMG_2119.jpg

IMG_2087-horz.jpg

IMG_2149-horz1.jpg
IMG_2188.jpg

IMG_2320.jpg

IMG_2330.jpg

IMG_2352.jpg IMG_2362-horz.jpg

IMG_2372.jpg

IMG_2395.jpg

IMG_2399.jpg

IMG_2402.jpg

Liwia:

Koszulka, spodnie – Arrow

Opaska – missyNELLA

Butki- Melissa

Artykuł Dzień lemura – uwielbiam lato! pochodzi z serwisu Kamperki.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.